عطر با چه رنگی استفاده می کنید؟

ارسال شده در مرداد ۵ام, ۱۳۹۵ موضوع عطر و ادکلن توسط

خرید عطر شاید یکی از کارهای جالب باشد که در عین حال که ساده به نطر می رسد پیچیده باشد. البته هیچکدام از ما وارد این پیچیدگی ها نمی شویم و فقط آن  عطر را می خریم که رایحه مورد علاقه ما را داشته باشد. ولی گاهی بد نیست در مورد چیزهایی که استفاده می کنیم بدانیم. در اینجا قصد داریم به معرفی چند رنک متداول در عطر و ادکلن بپردازیم و در ادامه شما می توانید با دنبال کردن مطالب به مفهوم دیگر رنگ ها هم پی ببرید…

نارنجی:

رنگ شادی، جوانی، حرکت و سرزندگی است که حس شوخ طبعی را در انسان زنده می کند و ضد افسردگی می باشد.
رایحه این نوع عطرها  بر حسب تنالیته رنگی تیره تا روشن میتوانند گرم، معتدل و یا خنک باشند. شور و هیجانی که این نوع عطرها دارند باعث القا حس انرژی و تحرک میشوند.
قهوه ای:

قهوه‌ای چون خاک غنی و بارور است و افسردگی رنگهای پاییزی را منتقل می‌کند. رنگ مسئولیت و تعهد، حمایت کننده و حاکی رنگ گرم و وسوسه انگیز است.
رایحه قوی و محسور کننده این نوع عطرها با کشش و جاذبه ای که دارند شما را تحت تاثیر خود قرار میدهند. ویژگی رایحه این نوع عطرها تند، گرم، تلخ و یا شیرین است.

1390992310 1112233 1112409

 

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>