عطر زدن شما را خوش اخلاق می کند

ارسال شده در مرداد ۷ام, ۱۳۹۵ موضوع دسته‌بندی نشده توسط

بعد از هر بار استفاده از ادکلن مورد علاقه خودم حس آرامش دارم و مهربان تر هستم. این جمله ای بود که شاید بارها به حقیقت آن رسیده باشیم ولی به زبان نیاورده ایم. بله درست است عطر زدن در بین کارهای روزمره به ما کمک می کند تا از بار فکری و خستگی خود بکاهیم. بنابراین اثراتزیادی در خلق و خوی ما دارد. با ما باشید و تاثیرات رایه عطرهای مختلف را بدانید.

Nature-fragrance-identity-packaging-by-Studio-MPLS

اگر تحمل گرمای تابستان را ندارید و از گرما کلافه و بداخلاق می‌شوید به شما پیشنهاد می‌کنیم عصاره ترش و خنک لیموترش و مرکبات را بو کنید تا مهربان‌تر شوید؛ ترکیب شکوفه ترنج، لیمو و شکوفه پرتقال در کنار شکوفه گل ختمی در رایحه این عطر به مانند دوش گرفتن در یک روز گرم تابستانی است و حال‌تان را بهتر می‌کند.پس خرید عطر خوب را از دست ندهید.!!

 

بوی ترش و تند رایحه این عطر ناخودآگاه ذهن را بیدار می‌کند؛ شکوفه فلفل قرمز و عنبر در کنار ترشی شکوفه پرتقال خونی بویی متفاوت را به مشام می‌رساند. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید متفاوت باشید و با بوی عطرتان از خستگی‌های روزمره نجات پیدا کنید، این عطر را انتخاب کنید.

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>