معرفی چند عود خوش بوی مفید

ارسال شده در مرداد ۱۴ام, ۱۳۹۵ موضوع عطر و ادکلن توسط

در مطالب گذشته از انواع عطر ها و رایحه ها، انواع گیاهانی که در ساخت ادکلن مورد استفاده قرار می گرفتند، در مورد خواص رایحه گیاهان و گل ها و همچنین در مورد خواص و فواید عودها صحبت کردیم. در این بخش هم به طور خلاصه به معرفی چند عود مفید و موثر می پردازیم. این عودها نه تنها به صورت دود کردنی بلکه به عنوان مواد اولیه در ساخت عطر و ادکلن مورد استفاده قرار می گیرند. اگر شما به یک فروشگاه عطر سر بزنید-  عموما فروشگاه های اینترنتی اطلاعات کامل تری از عطرها در اختیار شما می گذارند – خواهید دید در ترکیبات بسیاری از عطرها ، اعم از عطر زنانه و یا مردانه، عود مورد استفاده قرار گرفته شده است.

 

خواص عود صندل (Sandal ) :

عود صندل یکی از بهترین رایحه‌های طبیعی می‌باشد، عطر صندل برای مدیتیشن مفید است و نقش آن ارتقاء معنویت و موفقیت می باشد. چوب صندل از جنگل‌های هند استخراج می‌شود و بوی این چوب ذهن را آرام کرده و موجب ایجاد افکار مقدّس در ذهن می‌شود.

خواص عود دارچین (:(Cinnamon

این عطر تند دوست داشتنی که نماد پول، ثروت و رفاه می باشد . عطر دارچین از باشکوه ترین روایح است ؛ محرک ، گرمابخش و ضد نفخ است .ضد سرماخوردگی ، مناسب برای رفع سوء هاضمه و اختلالات گوارشی ، رفع بی اشتهایی ، سرزندگی و گردش خون را بهبود می بخشد ، دارای خاصیت ضد باکتری و ضدعفونی نمودن محیط نیز می باشد.

خواص عود باران جنگل ( Rain Forest ) :

عود خوش بو و معطر باران جنگل ، شاداب‌کننده و نشاط آور بوده و به افزایش حافظه کمک می‌کند و آرامش بخش است و احساس قدرت را افزایش می‌دهد.

خواص عود جنگل (Forest) :

عود رایحه جنگل به شما احساس صافی و سکوت درونی داده و ذهن شما را به طبیعت بکر و دست نخورده نزدیک می کند .

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>